Karneval

12.03.2022

25. února se v tělocvičně naší školy konal karneval žáků I. stupně. Po dlouhé době se tak mohly děti společně sejít a užít si volné zábavy bez omezení. A proto se v 10 hodin v tělocvičně sešly pohádkové postavy jako víly, princezny, Elza, ale také sportovci jako judista, fotbalisté, krasobruslařky či různé strašidelně vyhlížející postavy - kostlivec, vlkodlak, zloděj a mnoho jiných masek.

Hry a zábava se nesly v duchu nedávné zimní olympiády. Soutěžilo se v běhu na lyžích a v běhu v gumácích, hodu a chytání míčků.

O přestávce se sportovci mohli krátce občerstvit u stolů s čerstvě nakrájeným ovocem a za své výkony byli odměněni malými sladkostmi.

A zábava pokračovala dál. V rytmu taneční hudby se vlnily dvojice dětí, kterým nesměl upadnout nafouknutý balónek. Atmosféra byla skvělá a nálada veselá. O tom, že se karneval vydařil, svědčí i výroky některých dětí.

Honza: "Mi se nejvíc líbili klauni."

Venda: "Nejlepší bylo podlézání pod lanem."

Vojta: "Mrzelo mě, že jsem nic nevyhrál v tombole. Ale bylo fajn, že jsem mohl být se spoustou kamarádů."

Kryštof: "Jo, líbilo se mi, dobré to bylo. Jenom škoda, že jsem musel odejít asi o deset minut dřív. Kvůli kroužku."

Za to, že se vše vydařilo, děkujeme klaunům Aloisovi a Michalovi.

Za přípravu tělocvičny, občerstvení i úklid po samotné akci učitelkám I. stupně. Vychovatelkám z družiny za výzdobu tělocvičny a také Radě rodičů, za finanční příspěvek - podporu.

Těšíme se na další akce a příležitosti společných setkání!

pedagogický sbor I. stupně