Karneval

15.02.2024

Po roce jsme se sešli na tradičním školním karnevale v restauraci u Toflů. Přestože se řádící chřipka podepsala na účasti, ti kdo odolali, se karnevalu zúčastnili a řádně si jej užili.

K vidění bylo velké množství masek. Navštívily nás princezny z různých království, superhrdinové i super hrdinky:  hrdina počítačové hry super Mario, Batman, Spiderman...Dále pak kominík i rybář, kuchař, loupežník a řada dalších úchvatných postav.

Opět dorazili i Klauni na volné noze, konkrétně Bedřich Voháňka a Alois Vemeno a jak slíbili, přivedli naše děti v úžas, vřískot, radost a za břicho popadání.

Odpoledne bylo nabité soutěžemi, tancem, spoustou her, smíchem někdy i zklamáním. Nezaháleli ani rodiče, s radostí si se svými ratolestmi zatancovali.

Každý si odnesl dárek z bohaté tomboly, okusil některou z dobrot, které jako sponzorský dar věnovali na karneval rodiče, nebo si na některou část svého těla nechal namalovat krásné ornamenty.

Děkujeme všem, kteří nám přispěli, ať dobrotou do bufetu, sponzorským dárkem do tomboly, či finančním darem (a že mnohdy nebyly malé), a pomohli nám tak zajistit příjemné odpoledne.

Finanční výtěžek z karnevalu bude využit jako podpora do výuky nebo pro další akce, které naše škola pro Vaše děti připravuje.

Blanka Barvíková