Naše úspěchy

06.10.2017

Po nedávném atletickém čtyřboji a soutěži Velká cena malých zoologů jsme se v tomto týdnu účastnili dalších sportovně soutěžních klání. Naše děvčata Katka Máchová (8. ročník), Vanesska Janáková (7. ročník), Adélka Gombárová (7. ročník) a Dáša Máchová (7. ročník) vybojovala krásné 1. místo v turnaji v Minivolejbalu, který se uskutečnil v Havířově dne 26. září. Nádherným úspěchem je rovněž 2. příčka získaná na témže turnaji, o kterou se ve své kategorii postaraly dívky 5. ročníku Eliška Prokopová, Nikolka Grzymková, Lucka Korbašová, Kristýnka Ďurčíková.

Všem děvčatům upřímně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!

Nezahálí ani naši chlapci. Dne 26. 09. se ve Frýdlantu nad Ostravicí konalo okrskové kolo přespolního běhu. Naše škola měla zastoupení ve IV. kategorii starších žáků. Reprezentovat se nás vydali Marek Špok, Vojta Kropáč, Adam Bigas, Hynek Bigas (žáci 9. ročníku) a Michal Chovanec (žák 8. ročníku). Naši hoši vybojovali krásné 3. místo z celkového počtu devíti škol. Poprvé byla rovněž v rámci přespolního běhu vyhlášena rovněž soutěž jednotlivců, v níž obsadil náš Marek Špok úžasné 2. místo!!!

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme!!!