Den učitelů - Den naruby

31.03.2023

V úterý 28. března jsme opět na naší škole oslavili Den učitelů stylově a ve velkém. Přesněji – ve velkém počtu. Přibylo nám 31 mladých a sympatických učitelů a učitelek. I když jen na jeden den.

Žáci 7. – 9. tříd měli možnost vyzkoušet si, jaké to je učit své mladší spolužáky. Někteří šli do toho naplno, připravili si pro děti pracovní listy, zajímavé hry a aktivity, někteří ale přiznali, že svou přípravu podcenili a že učení není až taková sranda a pohodička.

Ve vzkazech, které nám "učitelé" napsali, se objevilo: Bylo to dobré, líbilo se mi to. Bavilo mě to a byla to docela sranda. Hodina se mi líbila, ale příště bych už učit nešla, protože mám pocit, že jsem ty děti ještě víc dopletla. Bylo moc hezké vidět ty děti nadšené a šťastné z toho, co jsme pro ně připravily. Hodina byla dobrá, ale málem jsem si při tělocviku vyřval hlasivky. Je to příjemná zkušenost – bavilo mě učit s bráchou. Nemohl bych učit, protože na to nemám trpělivost a nervy. Potěšilo mě, že byly děti zklamané, když hodina skončila. Mohl jsem se trochu víc připravit…

Ale všichni, kteří učili, se shodli na tom, že to bylo SUPER :-D

Za Žákovskou radu Markéta Lúčanová