S písničkou na rtech ke sportovním výkonům

06.10.2017

Dvacátý devátý den v měsíci září se na ZŠ Janovice nesl ve sportovním i v hudebním duchu. S písničkou na rtech si toho dne žáci zaběhali "těch tisíc mil...", třemi ranami sestřelili "růži z papíru", skákali do výšky - "tj. přes oves a přes zelenou louku", s pytlem na zádech běželi k vyznačené metě - "tj. k Táboru" a zajezdili si na koloběžce, aby zjistili, že je pěší opravdu horko těžko dohoní.

Děti sportovaly ve smíšených družstvech. V každém družstvu tak byli zástupci od 1. do 5. třídy.

Nejlepšího výsledku dosáhlo družstvo ve složení Gábinka Šuléřová, Ivo Pospíšil, Áďa Šedovič, Šimon Hrubý, Lukáš Míček, Adélka Šuléřová, Viktorka Plačková, Ondra Karkoška, Tobias Janák, Jindra Uherek, Adrianka Trtíková, Nelinka Svrčinová, Eliška Jurtíková.

Druhé místo obsadilo družstvo ve složení Sebík Jordán, Vítek Kublák, Danek Banaš, Emička Schromová, Karolínka Svatoňová, Pepík Horálek, Terezka Lukešová, Karolínka Vránová, Anička Milotová, Matyáš Biolek, Kamilka Buchová, Ríša Ručka, Noemi Valášková.

Třetí pozice patřila družstvu Markétka Šupálková, Kuba Svrčina, Míša Šupálková, Honza Rekšák, Ema Masná, Natálka Kohutová, Stefi Trtíková, Áďa Géryk, Jiřinka Uherková, Štěpán Vrána, Tomáš Marek, Simonka Obdržálková, Adélka Platková.

Vítězům gratulujeme. Všem sportovcům a sportovkyním děkujeme za výbornou atmosféru, která ten den na hřišti, v tělocvičně i na školní zahradě panovala.

Mgr. Lenka Ševčíková